Žufaňa

Jedlo nás živí, vďaka jedlu sme živí

Sme Žufaňáci a najviac zo všetkého nás baví variť, piecť, hostiť ľudí a rozprávať sa. O všetkom obyčajnom a pokojne aj s plnými ústami.

Baví nás kŕmiť vás

Jedlo
Domáce, sezónne a z čerstvých surovín.
Vzťahy
Cez jedlo si budujeme vzťahy.
Remeslo
Kvalita a skúsenosť sú naša cnosť.
Zodpovednosť
S ohľadom na svet okolo nás.
Farebný svet
Rozmanitý svet nás obzvlášť baví.
Udržateľnosť
Nie sme žiadny one hit wonder.
RIADITEĽ OPERATÍVY

Peter Macko

Fotku z kuchyne mám už ako 7-ročný, je to moje obľúbené miesto na zemi. A keď sú v nej spolu so mnou ženy, to je tá najlepšia kombinácia. V Žufani som začal ako pomocný kuchár, no baby rýchlo pochopili, že tam fakt patrím. Okrem varenia a tvorby receptúr zastrešujem všetko to racionálne, čo hentým dvom uleteným ženám až tak nejde – od financií, cez optimalizáciu až po dodávateľov. Ak chceš byť jedným z nich, nájdeš ma na peter@zufana.sk. Som ORŽ, Operatívny Riaditeľ Žufetu. Rád cvičím, jem, študujem výživové trendy a žujem život s mojimi babami Domkou a karamelovou vyžlou.

RIADITEĽKA KREATÍVY

Eva Takáčová

Moja duša zo všetkého najradšej tvorí. Cestu bližšie k sebe som našla vďaka Žufani, kde som zodpovedná za kreativitu, vizuál a udržovanie nielen účtovného poriadku v krabičkách. Každá faktúra prejde mojimi rukami, ak nám chceš poslať financie, kontaktuj ma na eva@zufana.sk. Rada a často varím a tvorím pre vás obyčajné jedlá. Som autorkou všetkých kreslených ilustrácií, ktoré vidíš na našom webe, sociálnych sieťach a v našej knihe Jedlo. Krásu všedného objavujem z výšky na skalách, v jóge, pri dobrom jedle, káve či v rozhovoroch s priateľmi.

RIADITEĽKA VZŤAHOV

Kristína Hertelová

Jedlo je mojou životnou vášňou a poslaním. Som hlavou aj srdcom hodnôt a značky Žufaňa a okrem vašich plných brušiek sa starám aj o vzťahy so sociálnou verejnosťou a marketing. Najnovšie ma baví čapovať nápoje. Vytváram tiež kolektív žufaňáckych zamestnancov, ak sa chceš pridať, píš mi na kris@zufana.sk. Som autorkou všetkých textov, slov a popisiek, ktoré čítaš na našom webe, sociálnych sieťach a v našej knihe Jedlo.   Najradšej mám pohyb na vzduchu a intímne rozhovory s ľuďmi. Môj život tvaruje aj Dušan a syn Vilko so špeciálnymi potrebami.